pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 25 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 81305

Foto-temat: Dni Pszczyny 2009

Zespół Myslovitz był największą tegoroczną gwiazdą święta naszego miasta. Atrakcji podczas tego weekendu, 22 i 23 sierpnia, było jednak o wiele więcej, ponieważ w malowniczym plenerze odbywał się też Międzynarodowy Festiwal Muzyki Folkowej w rytmach reggae.

Pierwszy dzień, sobota, rządził się rytmami reggae. 22 sierpnia na pszczyńskiej scenie pojawiły się zespoły: Krzywa Alternatywa, Zabili Mi Żółwia, Paprika Korps, Vavamuffin, Indios Bravos oraz Takana Zion z Gwinei, który w Polsce będzie grał po raz pierwszy. Mimo niezbyt przyjemnej pogody i deszczu w parku bawiło się kilka tysięcy osób.

Foto-temat: Dni Pszczyny 2009 · fot.


W niedzielę, 23 sierpnia czekała nas za to duża dawka prawdziwego gitarowego grania. W rockowe klimaty wprowadziły nas: Locomotivesun, Tomek Makowiecki z zespołem, Negatyw, L.Stadt i główna gwiazda imprezy, zespół Myslovitz.

Muzyka to główna część imprezy, ale nie jedyna. Organizatorzy dwoili się i troili, aby przygotować dla nas kolejne niespodzianki. Zainteresowani mogli podpatrzeć odbywające się zawody sportowe, żeglarskie, a nawet wystawę filatelistyczną. Ostatnim punktem Dni Pszczyny był tradycyjnie wielki pokaz sztucznych ogni nad parkiem.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.