pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 13 maja 2010
  • wyświetleń: 35688

Najpiękniejsze są Goczałkowice

Klubowicze portalu pless.pl zdecydowali - najpiękniejszą wsią powiatu pszczyńskiego są Goczałkowice.W ankiecie Goczałkowice-Zdrój uzyskały aż 19% Waszych głosów. W nagrodę otrzymają od nas prezentacje wideo, która zostanie zrealizowana w czerwcu przez ekipę Pszczyna.tv.

Materiał wideo zostanie przekazany wójtowi Goczałkowic i będzie można go wykorzystać w dowolnych celach promocyjnych. Oprócz tego zostanie zaprezentowany w pszczyńskiej telewizji internetowej Pszczyna.tv, która jest jednym z serwisów portalu pless.pl.

Drugi w kolejności Piasek zdobył 12% głosów, a trzecia Wisła Wielka oraz Studzionka - po 8%. Pierwszą piątkę zamyka Łąka z 5% oddanych głosów.

Przypominamy, że głosować mogli tylko zalogowaniu klubowicze pless.pl. Dzięki temu nie było żadnej możliwości manipulacji głosami. Klubowicz mógł oddać tylko jeden głos.


-------------

Skąd pomysł na taki konkurs na portalu pless.pl? Przypominamy, że Zarząd Województwa ogłosił konkurs "Piękna wieś województwa śląskiego".

Jego celem jest wspieranie rozwoju wsi poprzez pobudzanie aktywności gospodarczej, kształtowanie ładu przestrzennego oraz pielęgnowanie środowiska naturalnego.

Coroczny konkurs "Piękna wieś województwa śląskiego" promuje także działania związane z zachowaniem tradycji oraz wzmacnianiem poczucia tożsamości lokalnej mieszkańców wsi.

Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Najpiękniejsza wieś, Najpiękniejsza zagroda wiejska, Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi oraz Najlepsza strona internetowa sołectwa.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie udziału przez gminę. O wyborze najlepszych rozwiązań zadecyduje komisja, która wizytuje gminy i gospodarstwa.

new / pless.pl, źródło: Urząd Marszałkowski

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.