pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 15 stycznia 2014
  • 23 stycznia 2014
  • wyświetleń: 33875

Pszczyna is also happy - wideo

W internecie zapanowała nowa moda. Na całym świecie powstają nowe adaptacje teledysku Pharrella Williamsa "Happy". Roztańczony klip powstał także w naszym mieście! W sobotę ekipa pless.pl i pszczyna.tv nagrała pszczyńską wersje klipu. Zobaczcie jak to wyszło:)Pharrell Williams tworząc swój utwór "Happy" nie spodziewał się, że klip do piosenki wywoła tyle pozytywnego zamieszania w sieci. Amerykański wokalista zainspirował do tworzenia własnych adaptacji teledysku mieszkańców całego globu. "Happy" tańczono już m.in. w Londynie, Paryżu, Barcelonie, Warszawie, czy Krakowie.

Klip zainspirował również i naszą redakcję. Postanowiliśmy nakręcić pszczyńską adaptację teledysku "Happy", w której mógł wystąpić dosłownie każdy - bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Udział wzięły między innymi Pszczyńskie Zumbiarki i grupy artystyczne z Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Klip nagrywaliśmy w sobotę 18 stycznia na pszczyńskim rynku, w parku, pod Stajniami Książęcymi i Muzeum Zamkowym.

Pszczyna is also Happy - zdjęcia z planu - 18.01.2014 · fot.

ab / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.