pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 9 września 2016
  • 10 września 2016
  • wyświetleń: 57674

Poważny wypadek na DK-1 w Tychach: kierowca lawety był pijany!

Tyscy policjanci zatrzymali pijanego 56-latka, który kierował ciężarówką na drodze DK1 w Tychach. Mężczyzna utracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do wywrócenia swojej lawety przewożącej nowe samochody. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało w jego organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Poważny wypadek na DK-1 w Tychach - 09.09.2016 · fot.


W piątek około 7.00 tyscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na trasie DK1 w Tychach. Policjanci na miejscu zastali przewróconą lawetę, którą transportowano nowe samochody. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy.Policjanci zbadali trzeźwość 56-latka, który kierował ciężarówką. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę, który trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie wkrótce zadecyduje prokurator i sąd. Mogą mu grozić nawet 2 lata więzienia.

Poważny wypadek na DK-1 w Tychach - 09.09.2016 · fot.

new / pless.pl, źródło: pless.pl - Pszczyńskie Drogi, KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.