[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Strzelali po przerwie

We wtorkowe popołudnie na boisku Piast po raz szósty tej wiosny wybiegi walczyć o ligowe punkty trampkarze, którzy tym razem zmierzyli się z drużyną Trójki Czechowice.

Trampkarze: Iskra - Trójka Czechowice 25.04.2017

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Pierwsza połowa to duża przewaga Iskry, lecz nieudokumentowana bramką. W spojenie słupka z poprzeczką trafił Kamil Mikołajczyk, a Wojciech Szpek ładnie uderzał głową na bramkę, lecz niecelnie. W drugiej połowie nawałnica na bramkę Czechowic trwała nadal i w 40 minucie w końcu udało się zdobyć bramkę, a na listę strzelców wpisał się Marcel Nycz. Cztery minuty później było już 2-0, piłkę ze środka pola zagrał Kacper Zientek, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zawiódł Marcel Nycz. W 57 minucie oglądaliśmy najładniejszą bramkę meczu, na uderzenie z 30 metrów zdecydował się Patryk Zakrzewski i uderzeniem w samo "okienko" bramki nie dał szans bramkarzowi czechowiczan. Jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć tym ładnym uderzeniem a było już 4-0. Piłkę w pole karne dośrodkował Marcel Nycz, a Kacper Gołka plasowanym uderzeniem skierował piłkę do bramki. Po niespełna dwóch minutach cieszyliśmy się z kolejnej bramki, a asystę zaliczył ponownie Marcel Nycz, kiedy jego podanie na bramkę zamienił Patryk Zakrzewski. W 67 minucie Marcel Nycz skompletował hat-trick, i tym samym mecz zakończył z trzema bramkami i dwoma asystami."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice 25.04.2017 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 6:0 (0:0)
Bramki: Patryk Zakrzewski (trzy), Marcel Nycz (dwie), Kacper Gołka

Paweł Mura, Paweł Stebel, Karol Biegier, Michał Klim, Jakub Maśka, Jakub Sleziona, Adam Góralczyk, Kamil Mikołajczyk, Kacper Gołka, Marcel Nycz, Wojciech Szpek oraz Maciej Nowak, Michał Ożóg, Patryk Zakrzewski, Kacper Zientek, Daniel Markiewicz, Konrad Biegier, Adam Ziebura, Krzysztof Krawczyk, Dorian Wojciech