pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 23 maja 2017
  • wyświetleń: 51989

[ZDJĘCIA] Makabrycznie wyglądająca kolizja na DW933 w Ćwiklicach

Dzisiaj w nocy doszło do bardzo niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. W Ćwiklicach na DW933 kierowca Forda Focusa uderzył w drzewo. Zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut po północy. 18-latek może mówić o wielkim szczęściu, życie uratowali mu patrolujący tereny policjanci.

Makabrycznie wyglądająca kolizja w Ćwiklicach - 23.05.2017 · fot.


Do zdarzenia doszło około północy. Jak wynika z ustaleń policji, 18-letni kierowca Forda nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Osobowy Focus zjechał z drogi i następnie uderzył w drzewo. Siła była tak duża, że pojazd po uderzeniu znalazł się daleko od pasa ruchu. Po uderzeniu doszło do niewielkiego zapalenia samochodu, a mężczyzna nie mógł wydostać się z samochodu.

Zanim pojawił się większy ogień i zdarzenie zakończyłoby się tragedią, na miejsce dojechali pszczyńscy policjanci. Wcześniej patrol drogówki dostrzegł na jezdni leżące odłamki plastiku. Po zatrzymaniu radiowozu, w lesie, kilka metrów od drogi zauważyli kompletnie zniszczony samochód z zakleszczonym w środku mężczyzną.

Kolizja, Ford Focus, Ćwiklcie
Makabryczny wyglądająca kolizja na DW933 w Ćwiklicach · fot.


Na miejsce wezwana została straż pożarna, by przy pomocy narzędzi hydraulicznych wyciągnąć nastoletniego kierowcę Forda. Szczęśliwie młodzieniec wyszedł z całego zdarzenia niemalże bez szwanku. Był wdzięczny policjantom i strażakom za uratowanie mu życia.

18-latek wiedział, że nie dostosował prędkości do warunków ruchu, dlatego też nie miał żadnych zastrzeżeń co do zaproponowanego mu mandatu karnego. Podczas zdarzenia w samochodzie nie było pasażerów.

new, sid / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna, bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.