pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 13 czerwca 2017
  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 1685

X edycja konkursu poetyckiego "Świat poezją malowany"

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza do wzięcia udziału w X edycji konkursu poetyckiego pt. "Świat poezją malowany".

Celem konkursu jest promocja twórczości poetyckiej. Konkurs ma charakter otwarty. Fundatorem głównej nagrody jest Burmistrz Pszczyny.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie 2 niepublikowanych i nienagradzanych wcześniej tekstów poetyckich na adres organizatora. Teksty mają być oznaczone znakiem autora, a w dołączonej kopercie - oznaczonej tym samym godłem - powinny znajdować się dane dotyczące autora (imię, nazwisko, adres, telefon). Należy dołączyć imienne oświadczenie z podpisem, że jest to własny tekst. Teksty można nadsyłać do 30 września na adres: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna.

Teksty oceniać będą jurorzy powołani przez dyrektora M-PBP Pszczyna. Najwyżej oceniony przez jury wiersz otrzyma Nagrodę Burmistrza Pszczyny. Inne nagrodzone i wyróżnione przez jury utwory poetyckie otrzymają nagrody, których fundatorem jest Biblioteka. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w listopadzie 2017 roku.

X edycja konkursu poetyckiego "Świat poezją malowa


Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104244
tel. 032 4471006

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze