pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 5 lipca 2017
  • 16 lipca 2017
  • wyświetleń: 22272

[ZDJĘCIA] Festyn strażacki - jubileusz 160 lat OSP w Studzienicach

W sobotę, 15 lipca przy remizie OSP Studzienice odbyły się uroczyste obchody 160-lecia istnienia jednostki, zakończone festynem strażackim. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji tego wydarzenia.

160-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzienicach - uroczystości oficjalne - 15.07.2017 · fot.


Impreza rozpoczęła się przemarszem gminnych jednostek OSP, pocztów sztandarowych i delegacji ulicami Studzienic. Następnie odprawiono Mszę Świętą w miejscowym kościele, a tuż po niej rozdano odznaczenia i medale.

160-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzienicach - festyn strażacki - 15.07.2017 · fot.


Podczas obchodów nie zabrakło muzycznych atrakcji i zabaw. O 17.00 na scenie pojawił się zespół Duet Karo, znany z Listy Śląskich Szlagierów i TV Silesia. Zwieńczeniem festynu była zabawa taneczna.

Całodniowym obchodom towarzyszyły liczne punty gastronomiczne, w których goście będą mogli kupić m.in. tradycyjną, strażacką grochówkę. Dla najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki oraz kącik Akademii Młodego Piłkarza. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.