pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 25 lipca 2017
  • 26 lipca 2017
  • wyświetleń: 8621

[ZDJĘCIA] Przystanek przy ulicy Żorskiej został wyremontowany

W lipcu kompleksowo wyremontowany został charakterystyczny przystanek autobusowy przy ulicy Żorskiej w Pszczynie. Prace zostały zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Wyremontowany przystanek przy ulicy Żorskiej - 26.07.2017


Stan techniczny wiaty, która znajduje się naprzeciwko Pokazowej Zagrody Żubrów, był już bardzo zły. O przeprowadzenie koniecznych prac wnioskowali w ubiegłym roku mieszkańcy osiedla Kępa, zgłaszając stosowny projekt w ramach pszczyńskiego budżetu obywatelskiego. Inwestycja przeszła weryfikację i została zgłoszona do realizacji.

Kompleksowe prace przeprowadzono w lipcu. W pierwszej kolejności wnętrze wiaty dokładnie umyto. Z miejsc dla podróżnych pozbyto się pajęczyn, usunięto liczne śmieci oraz dużą ilość ulicznego kurzu. Następnie uzupełniono ubytki w części murowanej oraz drewnianej, pomalowano elementy drewniane, w tym dach i wymieniono siedziska.

new, kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.