pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 23 lipca 2017
  • wyświetleń: 10167

[ZDJĘCIA] Najładniejsze działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym

W pewno słoneczne, lipcowe popołudnie w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Owoc Naszej Pracy" w Pszczynie specjalnie powołana Komisja konkursowa dokonała przeglądu działek i tym samym wyłoniła laureatów konkursu na Najładniejszą Działkę Roku 2017 zorganizowanego przez tutejszy Zarząd.

Rodzinny Ogród Działkowy „Owoc Naszej Pracy” w Pszczynie - Najładniejsze działki 2017 · fot.


Oceniane były nie tylko walory estetyczne, ale i sposób zagospodarowania, sfera rekreacyjna oraz uprawa kwiatów i warzyw. Komisja konkursowa stwierdziła, iż wzrasta odpowiedzialność za posiadane działki, a co za tym idzie są one coraz piękniejsze i stają się dumą każdego działkowca.

Warto zaznaczyć, że w Ogrodzie jest coraz więcej nowych, młodych użytkowników. Odchodzą oni od modelu idealnego ogrodu ostatnich lat, który składał się głownie z trawnika i iglaków, a stawiają przede wszystkim na niezwykłe bogactwo i różnorodność w doborze roślin oraz ekologiczną uprawę warzyw i owoców. Działka jest dla nich oazą spokoju i miejscem odpoczynku po wyczerpującym dniu pracy.

Na podstawie opinii członków Komisji Zarząd postanowił nagrodzić użytkownik najlepiej zagospodarowanych działek. Wybrano aż 13 laureatów, którzy otrzymali bony podarunkowe i drobne upominki. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Czytelników zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć kilku wyróżnionych działek.

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.