pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 26 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7983

Nowa akcja Fit Matki Wariatki. Prowadzi swój program w internecie

Joanna Kajstura z Pszczyny, znana szerszej publice pod pseudonimem Fit Matka Wariatka, rozpoczęła akcję pt. "Kobieta na Talerzu". To cykl wywiadów wideo z ekspertami, który ma na celu uświadamianie kobiet.

fit matka wariatka
Nowa akcja Fit Matki Wariatki. Prowadzi swój program w internecie · fot.


"Kobieta na Talerzu" to projekt realizowany wspólne przez Fit Matkę Wariatkę, portal poznajtrendy.pl oraz agencję eContentLab. Joanna Kajstura wcieliła się w rolę prowadzącej rozmowy z ekspertami o ważnych dla kobiet, aczkolwiek często niepodejmowanych, tematach. W pierwszym odcinku, którego premiera miała czas 24 sierpnia, Fit Matka Wariatka rozmawia z ginekologiem Katarzyną Jaroszewską.

Czy miesiączka stanowi przeszkodę w uprawianiu sportów? I dlaczego jedne kobiety w tym stanie cierpią bardziej, inne mniej? Odpowiedzi na te i inne pytania można usłyszeć w pierwszym odcinku "Kobiety na talerzu" na portalu poznajtrendy.pl. Kolejne odcinki będą publikowane w każdy czwartek.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.