pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 7 września 2017
  • wyświetleń: 712

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej we Frydku

4 września rozpoczął się kolejny rok szkolny zainaugurowany o 8.00 uroczystą Mszą Świętą w Kościele we Frydku. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej szkoły, wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem szkolnego hymnu, rozpoczął się apel.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej we Frydku - 04.09.2017 · fot.


Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 zaszczycił swą obecnością Wójt Gminy Miedźna, Bogdan Taranowski, który przywitał uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz nową panią dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku, Kamilę Drabek, życząc wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywania powierzonej funkcji.

Po części oficjalnej pani dyrektor omówiła organizację bieżącego roku szkolnego, przedstawiła nowych nauczycieli oraz wychowawców klas. Szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do najmłodszych. Pani dyrektor życzyła uczniom wielu sukcesów w nauce, gronu pedagogicznemu satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.