pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 11 września 2017
  • 12 września 2017
  • wyświetleń: 36252

Zmarł Paweł Wojciech. Był bramkarzem Iskry Pszczyna

Nie żyje Paweł Wojciech. Niepełna 16-letni bramkarz, który swoje pierwsze kroki zawodnicze stawiał w Iskrze Pszczyna, zapowiadał się na bardzo dobrego piłkarza.

paweł wojciech
śp. Paweł Wojciech · fot.


24 sierpnia na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Polne Domy doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiał młody chłopak. Po kilkunastu dniach pobytu w jednym z katowickich szpitali ustały wszelkie funkcje życiowe 16-latka. Paweł Wojciech zmarł 7 września 2017 roku.

Swoje pierwsze poważne piłkarskie kroki stawiał w Iskrze Pszczyna, gdzie przez dwa lata nauki w klasie sportowej gimnazjum grał na pozycji bramkarza. Latem przeszedł do BTS-u Rekord Bielsko-Biała. Od 4 września miał rozpocząć naukę w liceum ogólnokształcącym SMS Rekord Bielsko-Białą. Zdążył rozegrać tylko jedno spotkanie ligowe w biało-zielonych barwach przeciwko ekipie Tyskiego Sportu, zbierając po tym występie zasłużenie wyśmienite recenzje.

Redakcja portalu pless.pl składa rodzinie i bliskim Zmarłego kondolencje i szczere wyrazy współczucia.

Uroczystość pogrzebowe odbyły się we wtorek 12 września o godz. 13:00 w kościele NMP Królowej Polski w Kobielicach.

ab / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.