pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 18 września 2017
  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 30110

Szczęśliwy finał poszukiwań 30-letniego mieszkańca Czarkowa

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 30-letniego mieszkańca Czarkowa, który zaginął w sobotnie popołudnie w miejscowych lasach. Mężczyzna został odnaleziony w poniedziałek po godzinie 21.00 przez policjantów z komisariatu w Kuźni Raciborskiej. Zziębnięty i zmęczony leżał na ławce jednego z tamtejszych przystanków autobusowych. Policjanci zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu pogotowia. Po udzielonej mu pomocy medycznej, cały i zdrowy wrócił do domu.

Informację o zaginięciu 30-latka z Czarkowa dyżurny otrzymał dzień po tym, jak mężczyzna nie wrócił do domu po sobotnim grzybobraniu w miejscowych lasach. Od niedzieli prowadzone były poszukiwania zaginionego. Przeczesywane były lasy w Czarkowie, a także wskazane przez zgłaszających miejsca. W akcję oprócz policjantów zaangażowani byli także strażacy z miejscowej "państwówki" oraz ich koledzy z okolicznych OSP. Użyto również psa służbowego. Ostatecznie mężczyzna został odnaleziony w poniedziałkowy wieczór w Kuźni Raciborskiej.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.