Najpopularniejsze

• 13 września 2017
  • wyświetleń: 1091

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Raz na wozie, raz pod...

Po efektownym zwycięstwie na własnym boisku z drużyną Promotora Zabrze rocznik 2005 doznał dwóch kolejnych porażek - z Ruchem Radzionków i AKS-em Mikołów w rozgrywkach II wojewódzkiej ligi młodzików.

Młodzicy: Iskra - AKS Mikołów 10.09.2017

Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Piłka nożna bywa przewrotna, a dyspozycja młodych piłkarzy zależy od wielu czynników. Przekonaliśmy się o tym boleśnie po wygranej u siebie aż 10:1 z Promotorem Zabrze. W tamtym meczu udawało nam się niemal wszystko. Zupełnie inaczej było w przegranym 0:5 meczu w Radzionkowie, gdzie głównie z powodu utrudnień związanych z dojazdem na to spotkanie doznaliśmy bolesnej porażki. Na ten pojedynek dotarliśmy dopiero 15 minut przed pierwszym gwizdkiem i już do przerwy przegrywaliśmy pięcioma golami. Zdecydowanie lepiej zagraliśmy w drugiej, bezbramkowej odsłonie, gdzie zawiodła nas tylko skuteczność.

Trudno było nam pozbierać się także po porażce 0:4 u siebie z AKS-em Mikołów, gdzie najpierw sprezentowaliśmy rywalom dwie bramki, a kiedy odkryliśmy się goniąc wynik, zostaliśmy trafieni jeszcze dwukrotnie.

W obu przegranych meczach raziła nieskuteczność. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach zagramy z większą skutecznością. "

Ruch Radzionków - MKS Iskra Pszczyna 5:0 (5:0)

Jurczak - Sokołowski, Świerczek, Rak, Growiec, Kokot, Bohm, Kałamała, Zieleźnik oraz Caputa, Rawski, Goczoł, Kudela.

MKS Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 0:4 (0:2)

Spyra - Sokołowski, Świerczek, Kałamała, Bohm, Kokot, Caputa, Goczoł, Zieleźnik oraz Tomanek, Cieszko, Maroszek.