pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 18 października 2017
  • wyświetleń: 8931

[ZDJĘCIA] W Pszczynie świętowano Dzień Edukacji Narodowej

W Pszczyńskim Centrum Kultury odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. W poniedziałek 16 października w sali widowiskowej zebrało się grono nauczycielskie ze szkół zarządzanych przez gminę Pszczyna.

Dzień Edukacji Narodowej w Pszczynie - 16.10.2017 · fot.


Obchody Dnia Nauczyciela było okazją do podsumowania pracy, a także zmian, które wdrożone zostały w nowym systemie oświaty. Spotkanie było przede wszystkim okazją do wręczenia podziękowań i wyróżnień. Wręczył je burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz Sławomir Kowalski, naczelnik Wydziału Edukacji.

Burmistrz złożył podziękowania dyrektorom gimnazjów w osobach: Teresa Gandyk-Bigos - Publiczne Gimnazjum nr 1, Bogumiła Fedczyszyn - Publiczne Gimnazjum nr 4 oraz Jacek Indeka - Publiczne Gimnazjum nr 5, którzy sprawowali te funkcje do 31 sierpnia, a obecnie są wicedyrektorami szkół podstawowych, do których włączone zostały gimnazja. Podziękowanie odebrał również Grzegorz Świerkot, który do 31 sierpnia pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące.

Tego dnia dla wszystkich gości młodzież z Jankowic przygotowała występ artystyczny.

W tym roku nagrody Burmistrza Pszczyny za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymało 86 nauczycieli, pracujących w pszczyńskich szkołach i przedszkolach:
1. Bożena Ananicz - Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
2. Beata Anderko - Szkoła Podstawowa nr7 w Ćwiklicach
3. Blanka Bogucka - Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie
4. Agnieszka Bogusz - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
5. Katarzyna Brzezińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
6. Mariola Buczek -Szkoła Podstawowa nr13 w Wiśle Małej
7. Renata Bugajska-Jucha - Szkoła Podstawowa nr12 w Studzionce
8. Joanna Chmielorz - Przedszkole Publiczne nr 8 w Pszczynie
9. Władysław Chrobok - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie
10. Damian Cieszewski - Zespół Szkół nr1 w Pszczynie
11. Aldona Czarnuch-Szłapa - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Piasku
12. Ewelina Czernecka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
13. Teresa Dzida - Przedszkole Publiczne nr 14 w Studzionce
14. Elżbieta Famulok - Szkoła Podstawowa nr 19 w Brzeźcach
15. Bogumiła Fedczyszyn - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
16. Anna Flis - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie
17. Sylwia Gałuszka - Przedszkole Publiczne nr 2 w Pszczynie
18. Teresa Gandyk-Bigos - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
19. Dorota Groborz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
20. Beata Hellwig - Szkoła Podstawowa nr 2w Pszczynie
21. Jacek Indeka - Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce
22. Elżbieta Jasińska - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
23. Gabriela Jonderko - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
24. Jolanta Kałamała - Zespół Szkolno-Przedszkolny wWiśle Wielkiej
25. Sylwia Kantor - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
26. Ksenia Kloc - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Czarkowie
27. Aleksandra Kołoczek - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Łące
28. Katarzyna Konieczny -Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie
29. Agnieszka Kościelny-Godowska - Przedszkole Publiczne nr 10 w Ćwiklicach
30. Agnieszka Kowalik-Stania - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Jankowicach
31. Klaudia Kozik -Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
32. Anna Kubica -Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
33. Beata Kudala -Szkoła Podstawowa nr4 w Pszczynie
34. Monika Kudła -Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie
35. Jolanta Kulicka - Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie
36. Danuta Kuś - Szkoła Podstawowa nr 18 wPszczynie
37. Edyta Kuś - Szkoła Podstawowa nr19 w Brzeźcach
38. Aleksandra Latko -Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
39. Grażyna Loskot - Przedszkole Publiczne nr4 w Pszczynie
40. Bożena Maciejok - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie
41. Katarzyna Majewska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ćwiklicach
42. Danuta Majnusz - Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie
43. Lilianna Mańka - Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie
44. Otylia Mańka - Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce
45. Sylwia Młocek - Przedszkole Publiczne nr 14 w Studzionce
46. Urszula Niezgoda - Szkoła Podstawowa nr12 w Studzionce
47. Halina Nocoń - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Studzienicach
48. Hanna Orlik - Szkoła Podstawowa nr12 w Studzionce
49. Ewa Pinocy - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Łące
50. Anna Pitlok - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Jankowicach
51. Marcelina Pławecka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie
52. Mirosław Polok - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej
53. Aleksandra Pośpiech - Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie
54. Iwona Przemyk - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Studzienicach
55. Barbara Pyclik - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Piasku
56. Jolanta Rozmus-Folek - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Jankowicach
57. Jolanta Rudka - Zespół Szkolno-Przedszkolny wPiasku
58. Anna Ryba - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Piasku
59. Marta Ryguła - Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie
60. Monika Ryt-Rubasek - Przedszkole Publiczne nr 7 w Pszczynie
61. Marta Siry - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
62. Jolanta Skrzyńska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie
63. Beata Skrzypiec - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Piasku
64. Aleksandra Smołka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie
65. Halina Sokal - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Czarkowie
66. Marzena Spyra - Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce
67. Bożena Stawicka - Przedszkole Publiczne nr 10 w Ćwiklicach
68. Urszula Szczypior - Przedszkole Publiczne nr 2 w Pszczynie
69. Małgorzata Szklanny - Przedszkole Publiczne nr 8 w Pszczynie
70. Teresa Szromczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Jankowicach
71. Zofia Świergolik - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Studzienicach
72. Grzegorz Świerkot - Zespół Szkolno-Przedszkolny wŁące
73. Magdalena Tyc - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
74. Katarzyna Walecka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
75. Iwona Warzocha - Szkoła Podstawowa nr2 w Pszczynie
76. Dorota Wiatr - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
77. Małgorzata Wiatr - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
78. Paweł Więcek - Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie
79. Witold Wiktorczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
80. Regina Witoszek - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Studzienicach
81. Barbara Worek - Przedszkole Publiczne nr 2 w Pszczynie
82. Katarzyna Wybrańczyk - Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
83. Marcin Wyrobek - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
84. Barbara Zawadzka - Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Łące
85. Adam Zuber - Szkoła Podstawowa nr 13 w Wiśle Małej
86. Urszula Zygmunt - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze