pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 października 2017
  • 19 listopada 2017
  • wyświetleń: 2671

Koncert Wiedeński w gwiazdorskiej obsadzie w PCKulu

Za nami:

W niedzielę, 19 listopada zapraszamy wszystkich chętnych do Pszczyńskiego Centrum Kultury na Koncert Wiedeński. Goście usłyszą obdarzonych wspaniałymi głosami wybitnych solistów: Svetlanę Kalinichenko i Kamila Rocha Karolczuka.

Towarzyszyć im będą wspaniali tancerze, występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie oraz niezwykle uzdolniony pianista młodego pokolenia Tomasz Marcol. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Będą najsłynniejsze arie z operetek: "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Baron cygański" i wiele innych. Publiczność usłyszy m.in.: walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", arię "Co się dzieje, oszaleje" czy duet "Choć na świecie dziewcząt mnóstwo". Koncert poprowadzi znakomity lektor i dziennikarz telewizyjny Michał Czaplicki.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie PCKul oraz na stronie www.bilety.pckul.pl.

Koncert Wiedeński w gwiazdorskiej obsadzie w PCKul


Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

BM / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.