pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 12601

13-letni chłopiec miał ponad 2,5 promila. Trafił do szpitala

Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie 13-letni chłopiec z powiatu pszczyńskiego. W miniony weekend trafił do szpitala. Kompletnie pijanego chłopca w domu po powrocie zastali rodzice, którzy pozostawili go pod opieką krewnych. Policjanci ustalą teraz skąd nastolatek miał alkohol i czy nie doszło w tym przypadku do popełnienia przestępstwa.

W sobotę nad ranem policjanci z Żor otrzymali informację, że na oddział dziecięcy miejscowego szpitala trafił 13-letni chłopiec zatruty alkoholem. Jak się okazało, poprzedniego wieczoru pozostał w domu pod opieką krewnych, a jego rodzice w tym czasie przebywali u znajomych. Kiedy wrócili nad ranem zastali słaniającego się na nogach syna, od którego była wyczuwalna silna woń alkoholu.

Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, a to przetransportowało chłopca do szpitala. Kiedy badanie krwi potwierdziło, że nastolatek jest pijany lekarze powiadomili oficera dyżurnego.

Sprawą 13-latka, ze względu na jego miejsce zamieszkania i samego zdarzenia, zajmą się teraz pszczyńscy stróże prawa, którzy ustalą m.in. skąd chłopiec miał alkohol. O całej sprawie powiadomią sąd rodzinny, ale też sprawdzą, czy aby nie doszło do popełnienia przestępstwa.

new / pless.pl, źródło: KMP Żory

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.