pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 10 listopada 2017
  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1568

Spotkania wigilijne w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Zbliża się magiczny czas i święta Bożego Narodzenia. Jeżeli szukasz miejsca na spotkanie wigilijne dla Twojego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą Karczmy Wiejskiej w Jankowicach.

Restauracja proponuje kilka wariantów menu w różnych cenach, a także jako urozmaicenie wieczoru, niezapomniany kulig zaprzęgiem konnym.

Karczma Wiejska jest miejscem przytulnym i klimatycznym, przy cieple kominka, w otoczeniu drewnianego wnętrza, każdy poczuje wyjątkowość tych świąt. Jest to idealna okazja do integracji całego zespołu.

W lokalu spróbować można specjałów kuchni śląskiej, a w wigilijnym menu znaleźć tradycyjne wigilijne potrawy, których smak doceni cały Twój zespół.

Oto jedno z przykładowych menu:
Karczma Wiejska


Jeżeli dokładniej chcesz przyjrzeć się tegorocznej ofercie i poznać wszystkie propozycje menu na wigilijne spotkania firmowe w Karczmie Wiejskiej, zapraszamy do kontaktu: tel. 605-224-907, e-mail: ewa@epart.eu.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.