pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 21 listopada 2017
  • wyświetleń: 8380

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na DK-81 w Warszowicach

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 14:45 na Wiślance w Warszowicach. Na pasie w stronę Wisły, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kraksa w Warszowicach na Wiślance - 21.11.2017 · fot.


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierująca Fiatem Croma podczas zmiany pasa ruchu, wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Passata, który po uderzeniu wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zdarzenia błyskawicznie skierowana okoliczne służby.

Oba pasy ruchu drogi krajowej nr 81 w stronę Wisły, zostały zablokowane na blisko godzinę. Zespół ratownictwa medycznego wstępnie przebadał uczestników kraksy, ale na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne i nikt nie wymagał hospitalizacji. Policjanci z pszczyńskiej drogówki, ukarali sprawczynię mandatem karnym.

Droga została udrożniona o godzinie 15:45, ale drobnych utrudnień można spodziewać się jeszcze do godziny 16:30. Do Warszowic dojeżdża pomoc drogowa, która będzie wyciągać Volkswagena z rowu, co może potrwać kilkanaście minut i w tym czasie ponownie droga może zostać zablokowana.

Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.