Najpopularniejsze

• 23 listopada 2017
  • wyświetleń: 1808

Emilia Śleziona i Artur Piech w finale zawodów w strzelectwie sportowym

W ubiegłym tygodniu zawodnicy KBS Pszczyna startowali w zawodach klasyfikacyjnych w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Wrocławiu. Zawody trwały w dniach 17-19 listopada.

Emilia Śleziona i Piech Artur w finale zawodów klasyfikacyjnych e strzelectwie sportowym
Emilia Śleziona i Piech Artur w finale zawodów klasyfikacyjnych w strzelectwie sportowym · fot. Jan Żychowski

W zawodach tych największe sukcesy uzyskali w pistolecie pneumatycznym podczas pierwszych strzelań: młodziczka Śleziona Emilia, która zakwalifikowaniu się z 6. miejsca do finału, zajęła 7. miejsce. Emilia doskonali swe umiejętności w kole strzeleckim przy POPP w Pszczynie i zarazem w sekcji strzeleckiej KBS Pszczyna.

Wśród juniorów, junior młodszy Piech Artur z 2. miejsca zakwalifikował się do finału i zajął 5. miejsce. W pierwszych strzelaniach w pistolecie startowała też Mazur Wioletta zajmując 19. lokatę oraz Szklanny Sebastian zajmując 15. miejsce. W karabinie pneumatycznym senior Piotr Grubka zajął 15. miejsce. W kategorii juniorów w karabinie pneumatycznym Piech Marcin zajął 10. miejsce.

W sobotę i w niedzielę odbył się drugi turniej strzelania. W pistolecie w kategorii juniorów Piech Artur zajął 10. miejsce, a Szklanny Sebastian 16. miejsce. W kategorii juniorów Mazur Wioletta zajęła 12. miejsce, a Emilia Śleziona 13. miejsce. W karabinie w drugich strzelaniach Grubka Piotr zajął 19. miejsce, a Piech Marcin 7. miejsce.