pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 9 grudnia 2017
  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 21511

[ZDJĘCIA] Makabryczne potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17:20 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Samochód osobowy potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. Kierowca najprawdopodobniej próbował uciekać.

Potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 9.12.2017 · fot.


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca Daewoo Tico jechał trasą DK-1 w stronę Katowic. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Kopernika, potrącił 22-letnią kobietę i 25-letniego mężczyznę. Kierowca nie zatrzymał się i odjechał w stronę Katowic z potrąconym mężczyzną na masce! Szaleńca najprawdopodobniej zatrzymali świadkowie kilkaset metrów dalej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, dwie załogi pogotowia ratunkowego i trzy parole policji. Trasa DK-1 w stronę Katowic została zablokowana na kilkanaście minut. Potrącone osoby narodowości ukraińskie trafiły w poważnym stanie do szpitala. Kierowca Daewoo został zatrzymany do dalszych czynności przez funkcjonariuszy. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że był on poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa.

W ciągu trwania czynności służb, doszło do kolejnego zdarzenia. Kierująca Fiatem Punto najechała na tył Renault Clio, które również prowadziła kobieta. Nikomu nic się nie stało.

Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.