pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 16600

[ZDJĘCIA] Potrącenie na DK-1 w Czechowicach, piesza w szpitalu

W niedzielę, kilka minut przed godziną 17:00, na trasie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do potrącenia kobiety. Piesza w poważnym stanie trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych.

Potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 10.12.2017 · fot.


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Katowic, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach. Piesza przekraczała jezdnię z prawej strony patrząc z perspektywy kierującego. Pojazd jadący prawym pasem zatrzymał się, aby przepuścić kobietę. Gdy znajdowała się ona na lewym pasie ruchu doszło do potrącenia przez Audi A6. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył, że pojazd na prawym pasie zatrzymał się przed przejściem.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji. Ranna kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego była nieprzytomna.

Droga krajowa nr 1 w stronę Katowic, była zablokowana przez ponad dwie godziny. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 19:30.

Miejsce zdarzenia, Czechowice-Dziedzice trasa DK-1 przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika

sid / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.