pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najpopularniejsze

  • 14 stycznia 2018
  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7237

Koncert Świąteczno-Noworoczny dla pogorzelców z Goczałkowic-Zdroju

19 stycznia w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny. Wydarzenie było okazją do pomocy rodziny Krzempek z Goczałkowic-Zdroju, która w październiku w pożarze utraciła dorobek życia.

Koncert Świąteczno-Noworoczny dla pogorzelców z Goczałkowic-Zdroju - 19.01.2018 · fot.


W ramach piątkowego wydarzenia odbyło się przedstawienie z "Być darem" w reżyserii Mirosławy Gad, z udziałem samorządowców i oprawą muzyczną Aleksandry Brauntsch. Wystąpił także Chór Parafialny z Goczałkowic-Zdroju Semper Communio, który zaprezentował kolędy i pastorałki oraz soliści zespołu wokalnego Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, którzy wykonali kolędy i piosenki świąteczne. Gwiazdy wieczoru to absolwentki POPP Monika Mendrok-Mika (laureatka konkursów ogólnopolskich) oraz Klaudia Chlebek (zwyciężczyni programu Gwiazdy Rocka).

- Wszyscy artyści występowali charytatywnie. Prawie 3,2 tys udało się zebrać z koncertu - mówi Marcela Kanafek-Lewandowska, radna Rady Powiatu Pszczyńskiego, organizator przedsięwzięcia.

Podczas koncertu została przeprowadzona kwesta przez Stowarzyszenie Omnibus, której celem była pomoc dla rodziny Krzempek z Goczałkowic-Zdroju poszkodowanej w wyniku pożaru dobytku.

Pomocy można również nadal udzielić, wpłacając na konto bankowe:

Stowarzyszenia "Omnibus"Bank Spółdzielczy w Pszczynie
nr konta 42 8448 0004 0027 7196 2001 0001
tytuł przelewu : Pomoc Rodzinie Krzempek darowizna

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze