pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 6884

[ZDJĘCIA] Sportowcy, działacze i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia

W ubiegłym tygodniu burmistrz Dariusz Skrobol wręczył nagrody i wyróżnienia sportowcom, działaczom, a także trenerom za osiągnięte wyniki w 2017 roku. Spotkanie miało miejsce w Stajniach Książęcych.

Sportowcy, działacze i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia - 01.2018 · fot.


Wyróżnieni zawodnicy
1. Kidoń Maria Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
2. Kuczmik Adam Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
3. Więcek Karolina Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy

Nagrodzeni zawodnicy
1. Bochm Ryszard UKS BUDO
2. Fiedeń Natan LKS Pszczyna
3. Głąbek Sabina LKS Pszczyna
4. Gołek Edyta LKUKS Pszczyna
5. Jatczak Łukasz LKS Pszczyna
6. Klimas Paulina AZS AWF Katowice
7. Kokoszka Zofia MKS Iskra Pszczyna
8. Kokot Błażej MKS Iskra Pszczyna
9. Król Mariusz LKS Znicz Jankowice
10. Ksiażkiewicz Nadia UKS Centrum Pszczyna
11. Maliszewski Andrzej Niezrzeszony
12. Mieszczak Anna UKS Centrum Pszczyna
13. Molak Artur UKS PLESBAD
14. Moroń Michał MKS Iskra Pszczyna
15. Noga Piotr MKS Iskra Pszczyna
16. Osińska Weronika Niezrzeszony
17. Ostrowski Szymon LKS Pszczyna
18. Pala Zuzanna LKS Pszczyna
19. Parko Justyna UKS Centrum Pszczyna
20. Piech Artur Kurkowe Bractwo Strzeleckie
21. Piech Marcin Kurkowe Bractwo Strzeleckie
22. Śleziona Emilia Kurkowe Bractwo Strzeleckie
23. Trefon Martyna Kurkowe Bractwo Strzeleckie
24. Wiewióra Eneasz Stowarzyszenie Szachowe
25. Wiewióra Michalina Klub Szachowy SKOCZEK
26. Witczak Martyna UKS Centrum Pszczyna
27. Zimnol Damian UKS PLESBAD
28. Żemła Maciej LKS Rudołtowice - Ćwiklice

Sportowcy, działacze i trenerzy nagrodzeni przez burmistrza - 01.2018 · fot.


Wyróżnieni trenerzy
1. Bałuch Mateusz MKS Iskra Pszczyna
2. Dobosz Grzegorz LKS Znicz Jankowice
3. Kremiec Leszek UKS "BUDO"
4. Kropidło Tomasz MKS Iskra Pszczyna
5. Migdoł Klaudiusz LKUKS Pszczyna
6. Szczypka Agnieszka UKS Centrum Pszczyna
7. Wajs Mateusz UMKS Ruły United
8. Wita Henryk LKS Czarków
9. Żychowski Jan Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Wyróżnieni działacze
1. Gawlak Katarzyna LKS Pszczyna
2. Hat-Hassa Anna UKS PLESBAD
3. Jędrysik Marian PTTK
4. Kiełkowska Monika MKS Iskra Pszczyna
5. Komarek Maciej Plesswave
6. Kroll Janusz Pszczyński LKS
7. Kumor Janusz LKS Studzienice
8. Pawlak Michał KS Czarni Piasek
9. Pochyły Bogusława UKŻ MORIS Pszczyna
10. Rozmus-Cader Joanna Wichura
11. Skoczyński Andrzej KS Pszczyńskie Żubry
12. Stencel Mariusz LKS Znicz Jankowice
13. Szczypka-Wojciech Agnieszka Diablak
14. Waleczek Damian LKS Studzionka
15. Wojnarowska-Molak Małgorzata UKS PLESBAD
16. Wojtanowicz Andrzej LKS Rudołtowice-Ćwiklice
17. Wuzik Waldemar LKS Brzeźce

Sportowcy, działacze i trenerzy nagrodzeni przez burmistrza - 01.2018 · fot.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.