pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 6 lutego 2018
  • 7 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1852

Koncert Wiedeński w gwiazdorskiej obsadzie w PCKulu

Za nami:

W sobotę, 7 kwietnia o godzinie 18.00 w na scenie Pszczyńskiego Centrum Kultury pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in. Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w Pszczyńskim Centrum Kultury, rezerwacje: (32) 210-45-51, grupy: 504-091-909, bilety online: www.bilety.pckul.pl, www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Koncert Wiedeński w gwiazdorskiej obsadzie w PCKul


Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.