pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 9 lutego 2018
  • wczoraj, 14:34
  • wyświetleń: 18474

Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Do biegu! Gotowi? Start! W sobotę, 26 maja zamknięto elektroniczne zapisy osób startujących w Biegu Pszczyńskim. Szansą na udział będą jeszcze zapisy w dniu biegu. Zostało niespełna 100 miejsc. Przypominamy, że VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca o godzinie 12.00!

Loading...


Zawodnicy wystartują z rynku, skąd pobiegną wytyczonymi ulicami Pszczyny. Po 10 kilometrach wrócą pod pszczyńskie Muzeum Zamkowe, gdzie znajdzie się meta. Tam też odbędzie się dekoracja najlepszych biegaczy. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy powrócą do trasy sprzed dwóch lat. Decyzja ta jest jednak uzależniona od postępu prac związanych z przebudową skrzyżowania ul. Skłodowskiej-Curie i Dobrawy.

Podczas biegu prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Trasę zabezpieczy policja, straż miejska oraz straż pożarna.

Program wydarzenia

  • 9.15 - otwarcie zawodów
  • 9.15-11.30 - biegi juniorskie (bieg klas gimnazjalnych, bieg dzieci szkół podstawowych oraz przedszkolaków i młodszych przedszkolaków z rodzicami) - Park w Pszczynie pętla ok.200, 500 i 1000 metrów.
  • 12.00 - bieg główny - 10 km
  • Ok. 13.30 - sztafety przedsiębiorców i organizacji samorządowych
  • Ok. 14.00 - dekoracja


Do startu zostaną dopuszczone osoby, które do 3 czerwca 2018 roku ukończą 16 lat, podpiszą oświadczenie, że startują na własną odpowiedzialność, uiszczą opłatę startową i odbiorą w biurze zawodów numer startowy. Podczas weryfikacji należy przedstawić dowód tożsamości. Osoby do 18. roku życia muszą mieć pisemną zgodę prawnego opiekuna. Druki oświadczenia i zgody prawnego opiekuna będzie można pobrać w biurze zawodów w dniu imprezy.

VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - meta biegu głównego cz. 1 - 04.06.2017 r. · fot.


Spóźnialscy będą mogli dokonać zapisu w dniu biegu. Pozostało 98 wolnych miejsc. W dniu zawodów opłata startowa wynosi 70 zł bez względu na wcześniejsze zgłoszenie.

new, ab, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.