pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 22 lutego 2018
  • 8 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1739

Spektakl komediowy Teatru Żelaznego w Centrum Kultury

Za nami:

Zapraszamy 8 kwietnia do sali widowiskowej Centrum Kultury w Pawłowicach na legendarny spektakl Willy'ego Russela, byłego fryzjera, który podczas godzin spędzonych na układaniu włosów i wysłuchiwaniu zwierzeń, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy.

Legendarny spektakl Willy'ego Russela, byłego fryzjera, który podczas godzin spędzonych na układaniu włosów i wysłuchiwaniu zwierzeń, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy - jej tęsknot i pragnień. ​ Hit teatralny w wykonaniu Małgorzaty Gadeckiej, wybitnej śląskiej aktorki związanej przez wiele lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gwiazdy spektaklu "Klimakterium".

Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach. Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja na początku wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania. Po dłuższej chwili zastanowienia, postanawia wbrew woli męża spełnić swoje marzenie. Czy uda jej się wyjechać? Co na to mąż? Czy wyjazd spełni jej marzenia? Czy będzie chciała wracać?

Spektakl w wykonaniu genialnej aktorki, z wykorzystaniem dopieszczonej scenografii - perfekcyjne odwzorowanie angielskiej kuchni oraz... greckiej plaży i autentyczny zapach sadzonego z kartoflami gwarantują wspaniałą zabawę. Spektakl przez wiele lat grany w chorzowskim Teatrze Rozrywki z ogromnym powodzeniem na deskach Teatru Żelaznego.

Centrum Kultury Pawłowice

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.