pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 22 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 5597

ØRGANEK, Nocny Kochanek i Proletaryat zagrają na Żubrowisku!

Grasz w kapeli i chcesz spróbować swoich sił w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko"? Nie zwlekaj i zgłoś swój zespół! Do zgarnięcia nagrody pieniężne i możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdami imprezy!Tak, jak w ubiegłym roku fanów Żubrowiska czekają aż dwa dni muzycznej uczty. Pierwszy dzień imprezy odbędzie się 28 kwietnia na rynku w ramach Motoserca. Właśnie wtedy członkowie zakwalifikowanych do przeglądu zespołów będą mogli wziąć udział w warsztatach z wokalu, perkusji i gitary prowadzonych przez profesjonalnych muzyków, a następnie swoje muzyczne umiejętności zaprezentować przed jurorami. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Proletaryat.

Dla zwycięskiego zespołu przewidziano nagrodę starosty pszczyńskiego w wysokości aż 2500 zł. Z kolei zdobywcy drugiego miejsca otrzymają nagrodę burmistrza o wartości 2000 zł.- Do przeglądu mogą się zgłaszać zespoły z całego kraju. Tradycyjnie pierwszeństwo mają kapele grające muzykę rock, punk, metal, pop, reggae, funky, blues czy grunge - informuje starosta pszczyński, Paweł Sadza. - Za każdym razem zaskakuje wysoki poziom zgłaszanych zespołów. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku uda się odkryć prawdziwe perełki - podkreśla starosta.

Zgłoszenia należy wysyłać od 26 lutego do 26 marca do Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej pszczyńskiego starostwa (wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej oraz "demo" należy przesłać na adres mailowy promocja@powiat.pszczyna.pl lub pocztowy: Starostwo Powiatowe, Wydział Promocji i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10).

Dodatkowym wyróżnieniem dla zespołu, który zwycięży w przeglądzie będzie możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdami koncertu finałowego, który odbędzie się 30 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Zagrają wtedy Nocny Kochanek oraz zespół ØRGANEK.Sprzedaż biletów na koncert finałowy Żubrowiska ruszy 1 marca. Wejściówki będzie można nabyć na stronie www.pckul.pl lub osobiście w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury. Koszt biletu to jedynie 20 zł.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze