pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 15 marca 2018
  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 1359

Spotkanie z podróżnikiem: Oman - piekno ma swój adres

Za nami:

W środę, 21 marca o godz. 17.00, zapraszamy do biblioteki na kolejne spotkanie z podróżniczą prelekcją pt. "Oman - piękno ma swój adres". Wspomnieniami z wędrówek po górach, pustyniach, fortach i miasteczkach jedynego na świecie kraju na literę "o" podzieli się Ewa Myśliwiec z rodziną.

Jeśli chcecie przekonać się jak smakuje mięso i mleko z wielbłąda, czy da się zjeżdżać na sankach z pustynnych wydm, gdzie kupić kadzidło i mirrę, kiedy obserwować żółwie znoszące jaja na plaży i przenieść się na targ jak sprzed 2000 lat i jeszcze zajrzeć do bliskiego Dubaju to koniecznie przyjdźcie na spotkanie. Dla chętnych przymiarka omańskich strojów, a dla wszystkich zapachy jak z baśni 1001 nocy.

Prelegentka Ewa Myśliwiec pochodzi z Pawłowic, odwiedziła blisko 60 krajów, w tym ponad połowę z córeczkami nabywając spore doświadczenie w podróżowaniu w odległe zakątki świata z dziećmi. Rodzinnie zdobyła też Koronę Gór Polskich. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Międzykulturowego Maloka. Wstęp wolny!

Biblioteka, Pawłowice

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.