pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 10982

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na DK-81 w Warszowicach

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 9:00 na trasie DK-81 w Warszowicach. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia i Zjednoczenia występują utrudnienia w ruchu.

Zderzenie na DK-81 w Warszowicach - 21.03.2018 · fot.


Jak udało się nam dowiedzieć, do zderzenia doprowadził kierujący Oplem Corsą, który włączając się od ruchu z ulicy Zjednoczenia, wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa C180. Ten poruszał się w stronę Pawłowic. Siła uderzenia była bardzo dużo. Niemieckie auto zostało wypchnięte na bariery energochłonne i znalazło się częściowo na jezdni prowadzącej w stronę Żor. Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to na szczęście nikt nie wymagał pomocy medycznej.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki zakończyli kolizję postępowaniem mandatowym. Kierowcy jadący drogą krajową w dalszym ciągu mogą spodziewać się utrudnień w ruchu (stan na godzinę 10:20). Na miejsce zdarzenia udaje się pomoc drogowa z podnośnikiem HDS, aby zdjąć Mercedesa z barierek. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11:00.

Miejsce zdarzenia: Warszowice, skrzyżowanie drogi krajowej nr 81 z ulicą Wyzwolenia

sid / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.