pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 2 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 9327

1 kwietnia nasze artykuły należało traktować z przymrużeniem oka

Tradycyjnie w pierwszym dniu kwietnia na portalu pless.pl można było znaleźć informacje, które należało traktować z przymrużeniem oka. Do primaaprilisowych żartów zaliczały się wiadomości o wypożyczalni samochodów elektrycznych oraz nowym kierunku w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

BMW i3, wypożyczalnia
Na wypożyczalnię samochodów elektrycznych w Pszczynie musimy jeszcze poczekać


Niestety wypożyczalni samochodów elektrycznych w Pszczynie, przynajmniej w najbliższym czasie, nie będzie. Żartem primaaprilisowym, który przygotował Powiatowy Zespół Szkół nr 1, był również artykuł o nowym kierunku kształcenia w placówce, związany z kolejnictwem.

Prawdziwe były natomiast informacje o francuskim orderze dla Burmistrza Pszczyny, kąpieli w brzeczce piwnej, którą będzie można zażywać w Wodnym Parku Tychy oraz o nowej wypożyczalni motocykli w Pszczynie.

Przy okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich żartów, które w ostatnich latach pojawiły się na portalu pless.pl. Przeczytajcie poniżej.

Zobacz także - Prima aprilis na pless.pl

ab / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.