pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 kwietnia 2018
  • 21 maja 2018
  • wyświetleń: 10108

[ZDJĘCIA] Po raz siódmy przeszli z kijami wokół Zbiornika Łąckiego

W sobotę 19 maja już po raz siódmy odbył się marsz Nordic Walking, którego trasa, podobnie jak w roku ubiegłym, wytyczona została wokół Zbiornika Łąckiego.

7. Nordic Walking - 19.05.2018 · fot.


W tegorocznym marszu Nordic Walking, udział wzięła rekordowa liczba, ponad 360 uczestników! Impreza rozpoczęła się od krótkiej rozgrzewki, którą na parkingu przy Ośrodku Sportu Wodnych w Łące poprowadziła Magda Kocima, instruktorka Nordic Walking.

Pierwszym etapem marszu było przejście koroną zapory w kierunku Poręby. Później trasa wiodła drogami transportu rolnego, ulicą Wodną w Porębie i ponownie drogami transportu rolnego w kierunku Brzeźc, gdzie uczestnicy wyszli na ulicy Pokoju przy moście na Pszczynce. Stąd przeszli ulicą Hodowców w Wiśle Wielkiej do ulicy Leśnej, a po przejściu kolejnymi drogami transportu rolnego ponownie zawitali w Ośrodku Sportu Wodnych, gdzie na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, dyplomy i kiełbasa prosto z grilla.

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new, BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA