pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 kwietnia 2018
  • 21 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 18457

ZDJĘCIA: Materiały niebezpieczne w Łące. Operator koparki w szpitalu!

W piątek, 20 kwietnia około godziny 13.00 strażacy zostali ponownie wezwani na działkę przy ul. Przybosia, gdzie kilka dni wcześniej znaleziono odpady niebezpieczne. Okazało się, że odpadów jest znacznie więcej niż początkowo sądzono.

Interwencja strażaków w Łące - 20.04.2018 · fot.


Znaleziska dokonał operator koparki podczas wykonywania prac na tym terenie. Mężczyzna źle się poczuł i trafił do szpitala. Na miejsce zadysponowane zostały jednostki straży pożarnej z Pszczyny, a także specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego z JRG-1 w Bielsku-Białej.

Obecnie na miejscu jest pięć zastępów straży i policjanci. Niebawem mają dotrzeć przedstawiciele Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pszczynie. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić niewykluczone, że sprawą zajmie się prokuratura (stan na godzinę 14:35).

To nie pierwszy taki przypadek na tej samej posesji w Łące. O interwencji sprzed kilku dni pisaliśmy w artykule "W Łące przy ul. Przybosia znaleziono niebezpieczne substancje".

Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.