pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 13597

[ZDJĘCIA] Sala w remizie OSP w Studzienicach przeszła metamorfozę

Pod koniec kwietnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzienicach zakończył się remont sali. Inwestycja projektowa kosztowała przeszło 80.000 złotych.

Sala w remizie OSP w Studzienicach po remoncie - 25.05.2018 · fot.


W ramach projektu dokonano likwidacji podestów i wymiany parkietu na całej sali. Przy wsparciu lokalnych firm i zgromadzonych środków udało się również zdemontować boazerię na ścianach, wymienić instalację elektryczną, pomalować ściany oraz zainstalować nowe oświetlenie.

Sala OSP Studzienice służy nie tylko imprezom okolicznościowym i weselom, ale pełni również funkcje społeczno-kulturalne przy zebraniach wiejskich, spotkaniach seniorów, spektaklach dla dzieci i wielu innych.

Sala w remizie OSP w Studzienicach po remoncie - 25.05.2018
Sala w remizie OSP w Studzienicach po remoncie - 25.05.2018 · fot.


Ochotnicza Straż Pożarna w Studzienicach pozyskała dofinansowanie na remont sali w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" w ramach naboru nr 1/2017 na Przedsięwzięcie nr 4 Infrastruktura Aktywnego Wypoczynku - Turystyka, Rekreacja. Dofinansowanie uzyskane zostało w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

logotypy

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA