pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 18 czerwca 2018
  • 25 czerwca 2018
  • wyświetleń: 12366

Pszczyna kibicowała Biało-Czerwonym! Konkurs rozstrzygnięty

Mistrzostwa Świata 2018 wzbudzają wiele emocji. Niestety, Biało-Czerwoni po dwóch przegranych meczach, żegnają się z mundialowymi rozgrywkami. Smutek i przygnębienie udzieliły się również kibicom. By umilić najwytrwalszym kibicowanie podczas meczu z Japonią, postanowiliśmy szybciej rozwiązać nasz konkurs i rozdać autorom nadesłanych zdjęć nagrody, w tym m. in. koszulkę pszczyńskiej strefy kibica.

Pszczyna kibicuje Biało-Czerwonym · fot.


Aby otrzymać zestaw kibica z pszczyńskimi akcentami, wystarczyło podzielić się swoim zdjęciem, na którym kibicowaliście reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Wyniki meczów nie sprzyjały jednak wybuchom radości, w związku z czym postanowiliśmy nagrodzić wszystkie fotografie. Nagrody zostaną przyznane według kolejności nadesłania zdjęć do redakcji. O sposobie i terminie odbioru paczek autorzy zostaną poinformowani drogą mailową.

Pszczyna kibicuje Biało-Czerwonym
Pszczyna kibicuje Biało-Czerwonym · fot.


Każdy z uczestników otrzyma: pendrive z logo pless.pl, biało-czerwoną koszulkę oraz książkę "Krótka piłka" autorstwa Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego. Ponadto autor pierwszego zdjęcia zgarnie PowerBank; osoba, która jako druga dołączyła do konkursu otrzyma zaparzacz z filiżanką; autor trzeciej fotografii otrzyma piłkę plażową i nowoczesną świecącą opaskę dla aktywnych; czwarte zdjęcie nagrodzone zostanie bidonem oraz saszetką; natomiast autor piątej fotografii otrzyma nagrodę gwarantowaną.

Konkurs organizowany przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Nagrody w konkursie selfie: "Pszczyna kibicuje Bia
Nagrody w konkursie selfie: "Pszczyna kibicuje Biało-Czerwonym" · fot.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA