pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 27 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1482

[ZDJĘCIA] Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice

Mimo trwających wakacji, sprawy szkół i przedszkoli poruszano podczas sierpniowego spotkania w Urzędzie Gminy w Pawłowicach.

Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice - 23.08.2018 · fot.


Na spotkaniu dyrektorów jednostek oświatowych z wójtem odbyło się wręczenie aktu nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Nauczycielki Anna Kowalik oraz Anna Wawerska, po odbyciu 2 lat i 9 miesięcy stażu, następnie pozytywnie ocenionym egzaminie i złożeniu w dniu dzisiejszym uroczystej przysięgi otrzymały, z rąk wójta Franciszka Dziendziela, awans na nauczyciel mianowanego. Obecność dyrektorów była również okazją aby wspólnie podziękować Zofii Musiał, dyrektorce Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach, za lata współpracy, za okazane zaangażowanie i życzliwość. Dyrektorka zaznaczyła, że mimo emerytury, sprawy szkoły i jej wychowanków zawsze były, są i pozostaną bliskie jej sercu. Obowiązki dyrektora szkoły przejmie Anna Ganiek.

Podczas spotkania poruszono również bieżące tematy m.in. konieczność uaktualnienia i ujednolicenia adresów poczty elektronicznej, planowanie przeprowadzenia inwentaryzacji w placówkach, a także o trwających i zbliżających się remontach. Tematem nowym, którym najbardziej zainteresowani będą uczniowie jest powstanie Młodzieżowej Rady Gminy. Już na jesień odbędą się w szkołach wybory, w wyniku których zostanie wyłonionych 15 młodych radnych.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA