pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 5 września 2018
  • 10 września 2018
  • wyświetleń: 15401

[ZDJĘCIA] Parafialny Festyn Rodzinny - atrakcje dla dzieci i koncert

W niedzielę, 9 września już po raz dwudziesty piąty odbył się Parafialny Festyn Rodzinny, którego organizatorem jest Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie. Na scenie wystąpił niemaGOtu - jeden z najlepszych zespołów na scenie muzyki chrześcijańskiej, autorzy hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

25. Parafialny Festyn Rodzinny w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie - koncert zespołu niemaGOtu - 09.09.2018 r. · fot.


Wszyscy goście mogli spróbować śląskiego kołocza oraz przysmaków z grilla. Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce oraz animacje. Występy na scenie rozpoczęła Orkiestra Dęta z Kaniowa. Zaraz po niej zaprezentowały się dzieci. O godzinie 16.00 zagrał zespół Dudek Band. Pod sceną można było zobaczyć również pokaz ratownictwa medycznego. Finałowy koncert rozpoczął się o godzinie 18.00. Gwiazdą wieczoru był zespół NiemaGOtu. Festyn zakończył się losowaniem głównych nagród i wspólną modlitwą.Przez cały dzień na terenie wokół parafii można było odwiedzić stoiska: Domu Kulejących Aniołów, Hospicjum Ojca Pio, Stowarzyszenia "Słyszący sercem", Domowego Kościoła i młodzieży Ruchu Światło Życie, domu wypoczynkowego "Idylla" w Wiśle oraz Wspólnoty Trudnych Małżeństw "Sychar". Nie zabrakło także kiermaszu książek i dewocjonaliów.

25. Parafialny Festyn Rodzinny na Osiedlu Piastów w Pszczynie - 9.09.2018 · fot.


Podczas festynu była także możliwość zakupu "cegiełek" i wzięcia udziału w losowaniu nagród. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby duszpasterstwa dzieci i młodzieży z parafii.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA