pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 14505

[FOTO] Wypadek motorowerzysty na DK-81. 16-latek trafił do szpitala

We wtorek, 4 września około godziny 15.30 na skrzyżowaniu DK 81 z ul. Wyzwolenia w Pawłowicach doszło do wypadku. Motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym.

Wypadek na DK-81 w Pawłowicach - 4.09.2018 · fot.


Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole pszczyńskiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń portalu pless.pl wynika, że 16-latek na motorowerze wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z Fordem Mondeo, który poruszał się od strony Żor. Kierującej samochodem osobowym nic się nie stało. Ranny został natomiast młody motorowerzysta, który ze złamaną nogą oraz ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Policjanci wstępnie zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy. W czasie czynności służb przez ponad dwie godziny, oba pasy ruchu prowadzące w stronę Skoczowa były zablokowane. Zorganizowano objazdy przez centrum Pawłowic.

BM, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA