pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 5 września 2018
  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 1214

"Wielopłaszczyznowa rola baśni" - konferencja w starostwie

Za nami:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie wraz ze starostą pszczyńskim i burmistrzem Pszczyny zapraszają serdecznie na konferencję "Wielopłaszczyznowa rola baśni".

Konferencja odbywać się będzie w czwartek, 27 września w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie w godzinach 11.00 - 15.00.

Program konferencji:11.00 - Powitanie uczestników oraz wykłady:
  • "Modyfikacje współczesnej baśni" - dr Marta Nadolna-Tłuczykont (Uniwersytet Śląski, Katowice)
  • "Terapeutyczna, edukacyjna i wychowawcza rola baśni w międzypokoleniowej transmisji wartości" - dr Wanda Matras-Mastalerz (Uniwersytet Pedagogiczny Kraków, Prezes Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu)


Dyskusja

15.00 - Zakończenie konferencji


Wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Wypełniony formularz należy przesłać najpóźniej do 21 września. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorami są Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Starostwo Powiatowe oraz Burmistrz Pszczyny. Konferencja została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury a patronat honorowy objęli Starosta Pszczyński oraz Burmistrz Pszczyny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wielopłaszczyznowa rola baśni

BM / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA