pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 5 października 2018
  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 4478

Trwa konkurs żołędziowy - zbierz żołędzie, wygraj nagrody

Za nami:

Tradycyjnie już Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie ogłasza konkurs na największą ilość zebranych żołędzi oraz kasztanów będących przysmakiem żubrów oraz innych zwierząt w zagrodzie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Żołędzie, "bączki" i kasztany są prawdziwym przysmakiem żubrów, a także saren, muflonów czy danieli. W ubiegłym roku zebrano blisko 13,5 ton tych jesiennych darów natury - informują przedstawiciele Pokazowej Zagrody Żubrów.

Żołędzie są przyjmowane w Pokazowej Zagrodzie Żubrów do 31 października w godz. 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku. W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym zbierające żołędzie indywidualnie. Nagrody za największą ilość zebranych żołędzi przewidziano we wszystkich kategoriach dla pierwszych trzech miejsc na podium. Ogłoszenie wyników zaplanowano na listopad na stronie www.zubry.pszczyna.pl oraz na profilu zagrody na Facebooku.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na naszej stronie www.zubry.pszczyna.pl.

Rusza konkurs żołędziowy


Pokazowa Zagroda Żubrów

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 5

tel. 32 447-05-03

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.