pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 4 stycznia 2019
  • wyświetleń: 14428

[FOTO] Potrącenie kobiety na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Piesza ranna!

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątek, 4 stycznia około godziny 21:30 przy krajowej jedynce w Goczałkowicach-Zdroju. Na skrzyżowaniu z ulicą Główną samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Potrącenie na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 4.01.2019 · fot.


Wstępne ustalenia z miejsca zdarzenia wskazują na winę kierującej Hyundaiem. Kobieta miała wyjeżdżać z ulicy Głównej w lewo (w stronę Pszczyny - przyp. red.). W tym samym czasie przez przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną przechodziła starsza kobieta. Z układu skrzyżowania wynika, że w tym czasie piesza miała zielone światło, a kierująca miała ustąpić jej pierwszeństwa. Doszło do potrącenia. Ranna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kierująca nie zauważyła pieszej ponieważ jej samochód nie był w sposób dostateczny przygotowany do jazdy (zaśnieżone szyby). Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z pszczyńskiej drogówki. Prawy pas ruchu drogi krajowej numer jeden jest zablokowany. Ruch odbywa się w miarę płynnie. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23:00.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA