pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 11 lutego 2019
  • 2 marca 2019
  • wyświetleń: 6885

Strachy na Lachy i Dr Misio na Żubrowisku. Rusza sprzedaż biletów

22 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące odbędzie się kolejna edycja Żubrowiska. Publiczność pod sceną rozgrzeją zespoły Łydka Grubasa i Strachy na Lachy. Mocne żubrowiskowe granie zakończy Dr Misio.Żubrowisko to największa impreza muzyczna organizowana przez powiat pszczyński. W ciągu lat festiwal zyskał dużą popularność i cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno fanów mocniejszego grania, jak i zespołów chcących spróbować swoich sił w przeglądzie.

Już po raz trzeci organizatorzy Żubrowiska łączą siły z organizatorami Motoserca. Dzięki temu 27 kwietnia na pszczyńskim rynku będzie można nie tylko zobaczyć paradę setek motocykli i oddać krew na szczytny cel, ale także będzie okazja do posłuchania zespołów, które zakwalifikowały się do Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Motoserce i pierwszy dzień Żubrowiska zwieńczy koncert zespołu Gang Olsena.Warto zaznaczyć, że członkowie zakwalifikowanych zespołów będą mogli wziąć udział w warsztatach z wokalu, perkusji i gitary prowadzonych przez profesjonalnych muzyków, a następnie swoje muzyczne umiejętności zaprezentować przed jurorami. Dla zwycięskiego zespołu przewidziano nagrodę starosty pszczyńskiego w wysokości aż 2500 zł. Z kolei zdobywcy drugiego miejsca otrzymają nagrodę burmistrza o wartości 2000zł. Zgłoszenia są już przyjmowane. Szczegóły na stronie: www.zubrowisko.pl.

Z kolei już 22 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące odbędzie się finałowy koncert Żubrowiska. Tam usłyszymy nie tylko laureatów przeglądu, ale także naprawdę wielkie gwiazdy - Strachy na Lachy, Łydkę Grubasa i Dr Misio.Sprzedaż biletów na finał Żubrowiska już ruszyła. Wejściówki można kupić na stronie internetowej i w sekretariacie PCKulu. Bilety w przedsprzedaży (do 14 czerwca) będzie można kupić w cenie jedynie 25 zł, po tym terminie oraz w dniu koncertu, wejściówki kosztować będą 35 zł.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.