pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 14 kwietnia 2019
  • 5 maja 2019
  • wyświetleń: 17959

Nagrody dla wyjątkowych kobiet - Klejnoty Ziemi Pszczyńskiej

Po raz siódmy wyjątkowe kobiety z powiatu pszczyńskiego otrzymają odznaczenia. Do 6 maja organizatorzy czekają na wnioski ze zgłoszeniem kandydatek.

Laureatki odznaczenia "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej" od 2018 do 2013 roku · fot.


Odznaczenie "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej" jest przyznawane za szczególne osiągnięcia kobiet w działaniu na rzecz powiatu pszczyńskiego poprzez promowanie postaw aktywnych, społecznych, kulturowych i przedsiębiorczych. W tym roku zostanie wręczone po raz siódmy.

- Zachęcamy samorządy, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne do składania wniosków o odznaczenie kobiet, których osiągnięcia zawodowe i społeczne mogą stać się wzorem godnym do naśladowania. Kultywowane wartości przez wszystkie dotychczasowe laureatki stanowią doskonałą definicję współczesnej kobiety - podkreśla Bernadeta Sojka-Jany, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie, inicjatora gali "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej".

Kandydatury można zgłaszać w pięciu kategoriach: "Kobieta Biznesu", "Kobieta Społeczna", "Kobieta Sztuki i Kultury", "Kobieta Obyczajów i Tradycji" oraz "Kobieta Ziemi Pszczyńskiej" na dołączonym poniżej wniosku do 6 maja do godz. 15.00 osobiście w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie lub listownie (Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, 43-200 Pszczyna, ul. Dworcowa 23 z dopiskiem "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej").

Wyboru laureatek dokona kapituła, a nazwiska tegorocznych laureatek poznamy 24 maja podczas gali w sali lustrzanej pszczyńskiego zamku.

Do pobrania:
Wniosek o przyznanie odznaczenia
Regulamin odznaczenia

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA