pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 8395

[FOTO] Zderzenie trzech osobówek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

We wtorek, 4 czerwca około godziny 9:30 na krajowej jedynce w Goczałkowicach-Zdroju doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kraksa miała miejsce na wysokości skrzyżowania z ulicą Stawową na jezdni w stronę Pszczyny. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe

Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 4.06.2019 · fot.Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia. Okazało się, że nie było konieczności hospitalizacji. Równolegle do działań medycznych, policjanci z pszczyńskiej drogówki prowadzili wstępne czynności pod kątem wypadku drogowego. Niezbędne było sporządzenie dokumentacji zdjęciowej i wykonanie pomiarów na jezdni. Rozbity samochód, który blokował przejazd nie mógł być zepchnięty.

Gdy okazało się, że "schodzi na kolizję" (policjanci otrzymali informację, że gromadzona dokumentacja nie będzie potrzebna, bo zmienia się kwalifikacja zdarzenia), pojazdy zostały odsunięte na pobocze. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę z czego przez trzy kwadranse ruch na DK-1 w stronę Pszczyny był zablokowany.

Kierowca Forda Transita Connect został ukarany mandatem. Przyczyną zderzenia z Mitsubishi Pejero była chwila nieuwagi. Gdy terenówka zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, kierowca dostawczaka nie zdołał wyhamować i najechał na tył poprzedzającego pojazdu. Siła uderzenia była na tyle duża, że niegroźnie ucierpiał także stojący na sąsiednim pasie samochód marki Hyundai Tucson.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA