pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 5310

[ZDJĘCIA] Sportowcy otrzymali Nagrody Burmistrza

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej uhonorowano pszczyńskich sportowców oraz ich trenerów. Medaliści mistrzostw Polski odebrali Nagrody Burmistrza oraz pamiątkowe dyplomy. Pszczynę reprezentowali lekkoatleci, badmintoniści oraz triathlonistka.

Wręczenie Nagród Burmistrza w dziedzinie sportu - 29.08.2019 · fot.


Nagrody Burmistrza w dziedzinie sportu - 29.08.2019
PAULINA KLIMAS(triathlon) - wicemistrzyni Polski Elity w Triathlonie na dystansie olimpijskim
Klub: AZS AWF KATOWICE GVT BMC TRIATHLON TEAM

JACEK MAJEWSKI (lekkoatletyka) - wicemistrz Polski w hali oraz mistrz Polski w biegu na 400 m juniorów w LA
Klub: MKS ISKRA PSZCZYNA

MAREK BIELA (lekkoatletyka) - trener w klubie MKS ISKRA PSZCZYNA, m.in. Jacka Majewskiego

KORNELIA MARCZAK (badminton):
3. miejsce w grze deblowej (Magdalena Świerczyńska)- 55. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity, Gniezno 2019
2. miejsce w grze mieszanej (Paweł Pietryja) - European Universities Badminton Championship, Łódź 2019, 27-29.06.2019
2. miejsce w grze deblowej oraz 3. miejsce w grze mieszanej (Adam Szolc) (Magdalena Świerczyńska)- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Piotrków Tryb. - U23 - 2019.06.14-16,
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

PAWEŁ PIETRYJA (badminton):
1.miejsce w grze mieszanej (Agnieszka Wojtkowska) oraz 2.miejsce w grze deblowej (Jan Rudziński) - 55. Indywidualne Mistrzostwa Polski, Gniezno 2019
2. miejsce w grze mieszanej (Kornelia Marczak) - European Universities Badminton Championship Łódź 2019, 27-29.06.2019
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

DAGMARA PĘKAŁA (badminton) - U19

3. miejsce w grze pojedynczej - Mistrzostwa Polski Juniorów, Piotrków Tryb. 2019.06.14-16
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

Wręczenie Nagród Burmistrza w dziedzinie sportu - 29.08.2019 · fot.


DARIA ZIMNOL (badminton) - U17
1. miejsce w grze deblowej (Julia Pławecka) oraz 3. miejsce w grze pojedynczej - Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych = 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Suchedniów 2019.05.10-12
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

JULIA PŁAWECKA (badminton) - U17
1. miejsce w grze deblowej (Daria Zimnol) - Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych = 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Suchedniów
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

ANTONINA MARSZAŁEK (badminton) - U17
3. miejsce w grze deblowej (Aleksandra Wrońska) -Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych = 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Suchedniów
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

ALEKSANDRA WROŃSKA (badminton) - U17
3.miejsce w grze deblowej (Antonina Marszałek) - Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych = 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Suchedniów
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

NATALIA WITKOWSKA (badminton) - U13
3. miejsce w grze pojedynczej - Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzika Młodszego - Kędzierzyn-Koźle, 2019.06.20-23
Klub: UKS PLESBAD PSZCZYNA

DAMIAN PŁAWECKI (badminton) - trener w klubie UKS Plesbad Pszczyna

ELIZA MEGGER (lekkoatletyka) - mistrzyni Polski w biegu na 1500 m U23 oraz 4. miejsce w biegu na 1500 m w Mistrzostwach Europy U23
Klub: LKS PSZCZYNA

SYLWIA INDEKA (lekkoatletyka) - dwukrotna mistrzyni Polski w biegach na 5000 m i 10 000m oraz wicemistrzyni w biegu na 1500m oraz 8. miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Europy
Klub: LKS PSZCZYNA

MARZANNA HELBIK (lekkoatletyka) - trener w klubie LKS PSZCZYNA

BM / pless.pl, źródło: MORiS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA