pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 13 listopada 2006
  • wyświetleń: 37183

Wyniki: Rada Powiatu

Remis dwóch burmistrzów? Możliwe! W wyborach do Rady Powiatu Pszczyńskiego zarówno Henryk Studzieński, jak i Krystian Szostak zdobyli po 1006 głosów. Również wyniki ich komitetów wyborczych, KW PPS i KW PO różnią się nieznacznie iloscią oddanych nań głosów, niewiele ponad dwadzieścia. Inny z kandydatów, Waldemar Januszewski otrzymał 568 głosów.

W Radzie Powiatu Pszczyńskiego zasiądą 23 osoby spośród wszystkich, którzy wystartowali w wyborach. Przypomnijmy, z okręgu wyborczego nr 1 otrzyma je 5 wybranych polityków, z okręgu nr 2 - 3, z okręgu nr 3 - 6, z okręgu nr 4 - 5, a z okręgu wyborczego nr 5 - 4 osoby. Ilość uzyskanych mandatów zależy od tzw. "blokowania" list wyborczych z innymi komitetami.

Najwięcej mandatów w wyborach otrzymało Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe - osiem. Zaledwie jedna osoba mniej w Radzie zasiądzie z ramienia Platformy Obywatelskiej. Ponadto czterech reprezentantów będzię miało Prawo i Sprawiedliwość, trzech - Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej, a jedną Samorządna Ziemia Pszczyńska.

Oskar / pless.pl

---------------------------------

Skład Rady Powiatu
Nieoficjalne wyniki na podstawie www.bip.powiat.pszczyna.pl


Okręg wyborczy nr l

www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=156 class=dodaj>1. BIERWIACZONEK Mirosława Ewa - 329 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=156 class=dodaj>www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=33 class=dodaj>2. GEMBALCZYK Bronisław - 660 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=275 class=dodaj>3. KOLARCZYK Henryk Jan - 739 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=34 class=dodaj>4. PABIN Józef Andrzej - 472 głosy
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=308 class=dodaj>5. WAWRZYCZEK Jolanta - 676 głosów

Okręg wyborczy nr 2

www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=42 class=dodaj>1. CZYSZ Józef - 315 głosy
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=164 class=dodaj>2. GRANATYR Jadwiga Barbara - 237 głosy
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=43 class=dodaj>3. WOJCIECH Alojzy Władysław - 427 głosów

Okręg wyborczy nr 3

www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=326 class=dodaj>1. BOBA Bogumiła Maria - 701 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=48 class=dodaj>2. KASZA Henryk - 261 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=367 class=dodaj>3. ŁEBECKI Zbigniew Dariusz - 374 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=170 class=dodaj>4. STUDZIEŃSKI Henryk - 1006 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=49 class=dodaj>5. SZOSTAK Krystian - 1006 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=181 class=dodaj>6. WIKTORCZYK Witold - 393 głosów

Okręg wyborczy nr 4

www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=343 class=dodaj>1. JANUSZEWSKI Waldemar - 568 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=183 class=dodaj>2. JELEŃ Zygmunt - 968 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=305 class=dodaj>3. MAZURCZYK Stanisław - 173 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=60 class=dodaj>4. TETLA Józef - 380 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=182 class=dodaj>5. WANOT Grzegorz Marian - 622 głosów

Okręg wyborczy nr 5

www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=316 class=dodaj>1. KROSNY Jan Józef - 120 głosy
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=369 class=dodaj>2. NOGŁY Grzegorz Gabriel - 819 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=192 class=dodaj>3. PAJĄK Eugeniusz Jan - 428 głosów
www.pless.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=91 class=dodaj>4. ZACHRAJ Jan Jerzy - 393 głosów

---------------------------------

Kompletne wyniki: (ilość uzyskanych głosów)

KWW Platformy Obywatelskiej

Okręg nr 1

1. Bierwiaczonek Mirosława Ewa - 329
2. Faruga Andrzej - 223
3. Uściński Jarosław - 92
4. Bojdoł Urszula Maria - 101
5. Czerwińska Anna Janina - 74
6. Mazur Ryszard Józef - 66
7. Szendera Elżbieta - 85
8. Galuba-Dębska Ilona Jolanta - 152

Okręg wyborczy nr 2

1. Granatyr Jadwiga Barbara - 237
2. Ślifirski Jarosław - 149
3. Koczor Józef - 165
4. Stańczyk Andrzej - 119
5. Libera Paweł - 134
6. Stawowy Joanna Maria - 223

Okręg wyborczy nr 3

1. Studzieński Henryk - 1006
2. Dyrda Renata Małgorzata - 333
3. Gloc Zofia - 370
4. Mikołajec Wojciech - 196
5. Steinert Artur Gustaw - 157
6. Niesyto Tomasz - 246
7. Jurczyga Beata - 193
8. Prządka Janusz Piotr - 210
9. Kalafarska Jolanta - 126
10. Kiełbas-Mateja Agnieszka - 30
11. Frydecki Ireneusz Bolesław - 86
12. Wiktorczyk Witold - 393

Okręg wyborczy nr 4

1. Wanot Grzegorz Marian - 622
2. Jeleń Zygmunt - 968
3. Indeka Jacek - 227
4. Szuster Józef - 402
5. Majewska Katarzyna - 420
6. Hanusek Kazimierz - 192
7. Wąsik Józef Mirosław - 69
8. Dulemba Justyna - 65
9. Krzyżaniak Michalina - 49
10. Kurtok Ryszard - 249

Okręg wyborczy nr 5

1. Pająk Eugeniusz Jan - 428
2. Wieszołek Piotr Ignacy - 111
3. Stasiński Tadeusz Zygmunt - 103
4. Polak Sławomir Paweł - 118
5. Mężyk Henryk Tomasz - 44
6. Ficek Marcin - 70


KWW Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego

Okręg wyborczy nr 1

1. Gembalczyk Bronisław - 660
2. Pabin Józef - 472
3. Wróbel Franciszek - 444
4. Puchała Jan - 280
5. Dzierzoń Jan Andrzej - 183
6. Rozmus Józef - 248
7. Spyra Jan - 322
8. Pruciak Henryk Edward - 111
9. Paszek Małgorzata - 192

Okręg wyborczy nr 2

1. Czysz Józef - 315
2. Wojciech Alojzy Władysław - 427
3. Bandoła Barbara Elżbieta - 308
4. Pławecki Janusz - 103
5. Pająk Roman - 81
6. Limańczyk Andrzej - 84

Okręg wyborczy nr 3

1. Kasza Henryk - 261
2. Szostak Krystian - 1006
3. Fuławka Krystytna - 129
4. Machalica Zdzisław Józef - 29
5. Złoty Andrzej - 159
6. Wieniawa - Narkiewicz Marek Wawrzyniec - 11
7. Antes-Wojciechowska Irena - 191
8. Hławiczka Mieczysław Jan - 156
9. Szlachta Włodzimierz - 6
10. Zbijowska Barbara Teresa - 190
11. Czembor Rafał - 111
12. Komraus Zbigniew - 68

Okręg wyborczy nr 4

1. Tetla Józef - 380
2. Harazin Ryszard Józef - 373
3. Pastor Kazimierz - 348
4. Wydra Józef Franciszek - 123
5. Caputa Krzysztof - 204
6. Konieczny Katarzyna - 85
6. Kubis Marian - 43
8. Kuboszek Marian - 72
9. Lukosek Jacek - 26
10. Żyła Tadeusz - 225

Okręg wyborczy nr 5

1. Witosza Grzegorz - 172
2. Zachraj Jan Jerzy - 393
3. Brandys Romuald Antoni - 103
4. Goik Zdzisław Józef - 179
5. Czajkowski Benedykt - 63
6. Krzempek Józef Eugeniusz - 94
7. Pisarek Jan Andrzej - 88
8. Wowra Lucjan - 90


KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Okręg wyborczy nr 2

1. Tutak Adam - 47
2. Kurpierz Andrzej - 17
3. Kołodziej Andrzej - 20

Okręg wyborczy nr 3

1. Kuś-Wiktorko Anna - 411
2. Rokita Waldemar - 46
3. Kita Kazimierz - 61
4. Lorenc-Chroń Anna - 60

Okręg wyborczy nr 5

1. Abramczyk Józef - 242
2. Małek Bogdan - 45
3. Gierszewski Józef - 22


KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Okręg wyborczy nr 1

1. Kolarczyk Henryk Jan - 739
2. Szweda Zygmunt Jan - 40
3. Paszek Tadeusz Andrzej - 136
4. Małysiak Stanisław Jan - 17
5. Kozik Janusz Józef - 49
6. Smorzik Stanisław Antoni - 54
7. Szczotka Tadeusz Józef - 100
8. Wojciech Jerzy Paweł - 20
9. Pająk Józef Karol - 41
10. Kołoczek Władysław Jan - 139

Okręg wyborczy nr 2

1. Kołodziej Iwona - 125
2. Śmieja Bronisław - 58
3. Bielanin Alicja - 41
4. Dobry Bożena - 35
5. Germanek Józef Franciszek - 22

Okręg wyborczy nr 3

1. Pistelok Jerzy - 121
2. Kroll Janusz - 38
3. Grządziel Irena Alicja - 58
4. Wróblewska-Kubala Ewa - 63
5. Wójcik Maria Stanisława - 23
6. Hurny Józef Stanisław - 55
7. Ratajczak Hanna - 15
8. Szczęsny Daniel - 34
9. Kościelny Jerzy Antoni - 77
10. Klemens Krystyna Maria - 26
11. Czylok Zbigniew Franciszek -163

Okręg wyborczy nr 4

1. Kanik Marek Aleksander - 153
2. Wrońska Zenobia Maria - 172
3. Żymańczyk Stanisław - 150
4. Mazurczyk Stanisław - 173
5. Świerczek Henryk Izydor - 147
6. Śniegoń Irena - 56

Okręg wyborczy nr 5

1. Jasiński Zygmunt Marian - 26
2. Wróbel Bożena Jolanta - 99
3. Pietrek Bogusława - 48
4. Kalwasińska Barbara Anna - 24
5. Krosny Jan Józef - 120
6. Penkala Maksymilian Alfred - 34
7. Mizera Janusz Krzysztof - 31
8. Urbanek Mariusz Tadeusz - 24


KWW SAMORZĄDNA ZIEMIA PSZCZYŃSKA

Okręg wyborczy nr 1

1. Tlałka Irena - 127
2. Orlik Zygmunt Józef - 201
3. Siedlaczek Anna Jadwiga - 52
4. Dmyterko Jacek - 55
5. Waleczek Eugeniusz - 50
6. Kulik Janusz - 19
7. Siebielec Stanisław - 58
8. Malarek Bartłomiej - 30
9. Kłakus Romuald Adam - 112
10. Bogocz Henryk - 15

Okręg wyborczy nr 2

1. Michalik Stefan - 155
2. Kempka Jan - 82
3. Madeja Ewa Marta - 100
4. Jaromin Łucjan Ernest - 81
5. Rąba Teofil Klemens -29
6. Próchnicki Lesław - 53

Okręg wyborczy nr 3

1. Dusza Maciej - 80
2. Łebecki Zbigniew Dariusz - 374
3. Wieczorek Przemysław Zygmunt - 70
5. Wiera Grażyna - 57
6. Spyra Zdzisław - 85
7. Jurczak Maria - 25
8. Balicka Aleksandra - 32
9. Puchała Krystyna -17
10. Langer Tadeusz - 44

Okręg wyborczy nr 4

1. Bartecki Jacek - 243
2. Wardziak Maria Barbara - 65
3. Ziebura Marek - 52
4. Wala Janusz - 76
5. Strzoda Teresa - 47
6. Gruszka Krystyna - 65
7. Mikołajec Janusz - 55
8. Adamus Karol - 53
9. Sala Henryk - 121


KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 1

1. Wawrzyczek Jolanta - 676
2. Sodzawiczny Jerzy Rudolf - 278
3. Pudełko Irena Maria - 136
4. Urbańczyk Marek Grzegorz - 130
5. Zioła Karol Eligiusz - 144
6. Limańska Bogumiła - 51

Okręg wyborczy nr 2

1. Syc Zbigniew Jerzy - 299
2. Wacławczyk-Ptaszek Ewa Sylwia - 115
3. Waliczek Szymon Bogumił - 134

Okręg wyborczy nr 3

1. Boba Bogumiła Maria - 701
2. Bałuch Tadeusz Grzegorz - 278
3. Ryguła Józef Ignacy - 368
4. Sodzawiczny Jacek Bernard - 57
5. Brudny Aleksander Piotr - 146
6. Jankowska Irena Elżbieta - 233
7. Koenig Marek Adam - 69

Okręg wyborczy nr 4

1. Januszewski Waldemar - 568
2. Gaża Paweł Marcin - 163
3. Małańczuk-Chrostek Ewa Małgorzata - 75
4. Goraus Józef Ludwik - 181
5. Konofał Mariola Barbara - 87
6. Kokot Grzegorz Józef - 284
7. Moń Czesław Karol - 160

Okręg wyborczy nr 5

1. Nogły Grzegorz Gabriel - 819
2. Pisarek Helena Maria - 294
3. Wańczura Bronisław Franciszek - 81
4. Piechaczek Regina Maria - 98
5. Kremiec Stefan Franciszek - 116


KWW STAROSTWO DLA GMINY SUSZEC

Okręg wyborczy nr 1

1. Paszyna Ludwik Józef - 74
2. Krzyżan Jacek Franciszek - 15
3. Stebel Damian Jan - 16
4. Paszek Henryk Janusz - 70
5. Świerkot Tomasz Bogusław - 64
6. Stalmach Arkadiusz Marek - 10
7. Biolik Damian Łukasz - 12
8. Szuła Damian Robert - 8


KWW STAROSTWO DLA GMINY KOBIÓR

Okręg wyborczy nr 1

1. Fornalczyk Ryszard Marek - 32
2. Orendorz Ewa Małgorzata - 87
3. Bartyzel-Paszek Anna Maria - 9
4. Wieja Małgorzata Anna - 27
5. Jaromin Bogumiła Maria - 27
6. Dzida Janusz Józef - 26
7. Szweda Brunon Antoni - 30
8. Kapijas Izabela Ewa - 17


KWW GÓRNICY KRUPIŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 1

1. Wuzik Alojzy Józef - 46
2. Świergolik Ireneusz Piotr - 3
3. Klos Czesław Antoni - 26
4. Otręba Marek Jan - 23
5. Folek Roman Jakub - 19
6. Bartecki Eugeniusz Stefan - 15
7. Frydrych Wojciech Ryszard - 10
8. Dragan Władysław Jan - 14


KWW GÓRA-GRZAWA-GILOWICE

Okręg wyborczy nr 2

1. Rozmus Krzysztof Jan - 72
2. Rozmus Czesław - 28
3. Noras Wiktor - 5


KWW PRACA I ZGODA

Okręg wyborczy nr 3

1. Obetkoń Stanisław - 10
2. Wituła Jerzy Franciszek - 6
3. Stania Roman Józef - 11
4. Piłot Henryk - 4
5. Rozmus Ryszard Józef - 5
6. Pasek Wiesław Zbigniew - 12
7. Polak Joanna - 21
8. Błąkała Henryk Paweł - 10
9. Lubecki Andrzej Marian - 3
10. Marekwia Eugeniusz Teofil - 4
11.Czembor Krystyna Urszula - 6


KWW STAROSTWO DLA GMINY PAWŁOWICE

Okręg wyborczy nr 5

1. Marynowski Kazimierz Jacek - 31
2. Ziebura Janusz Mirosław - 49
3. Somerlik Piotr Grzegorz - 16
4. Łoskot Tomasz Paweł - 9
5. Wituła Rafał Jan - 14
6. Buchalik Henryk Hubert - 12
7.Gajda Krzysztof Józef - 23


KWW GÓRNICY KOPALNI PNIÓWEK

Okręg wyborczy nr 5

1. Nogły Joachim Rajmund - 94
2. Czul Mariusz - 15
3. Stencel Janusz - 16
4. Łukasik Damian - 34

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.