pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 24 sierpnia 2017
  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 80793

[ZDJĘCIA] Wieczorny wypadek na DK1, lądował śmigłowiec LPR

Do poważnego wypadku doszło w czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 1 na wysokości skrzyżowania z ulicą Polne Domy w Pszczynie.

Wypadek na DK-1 w Pszczynie - 24.08.2017 · fot.


Jak wynika z policyjnych ustaleń 16-letni kierowca motoroweru z Kobielic wyjeżdżając z ulicy Polne Domy w kierunku ulicy Polnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ciężarówce marki Iveco. Kierowca ciężarówki, 57-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, chcąc uniknąć zdarzenia, gwałtownie zmienił pas ruchu i doprowadził do zderzenia z osobowym Fordem.

Na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 16-letni sprawca wypadku został przetransportowany drogą lotniczą do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Na czas akcji ratunkowej droga została zamknięta dla ruchu, policja wskazywała kierowcom objazdy. W kierunku Bielska-Białej utworzył się gigantyczny korek.

new, ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA