pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 16 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 9988

Czy nadal będziemy musieli płacić za parkowanie przy szpitalu?

W lutym ubiegłego roku na parkingu przy szpitalu w Pszczynie pojawiły się parkomaty. Pacjenci i odwiedzający, którzy zaparkowali samochód przed budynkiem, musieli uiszczać opłatę. Sprawdziliśmy jak wygląda sytuacja po zmianie zarządcy szpitala.

Szpital w Pszczynie
Szpital w Pszczynie · fot.


W ubiegłym roku na terenie przyszpitalnego parkingu pojawiły się znaki informujące o konieczności dokonania opłaty za parkowanie. Za pierwszą i każdą kolejną rozpoczętą godzinę płaciliśmy 3 złote. Pozostawienie samochodu na parkingu przez 24 godziny kosztowało 20 złotych, zaś w przypadku braku ważnego biletu trzeba było zapłacić karę w wysokości 95 złotych.

Obecnie na parkingu nadal znajdują się parkomaty, jednak jak wyjaśnia rzecznik starostwa, póki co nie ma konieczności uiszczania opłat za parkowanie.

- W najbliższym czasie zapadną decyzje dotyczące tego, na jakich zasadach będą pobierane opłaty za zostawienie samochodu na parkingu przed szpitalem - odpowiada Marcela Grzywacz, rzecznik Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32-214-83-10

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA