pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 lipca 2019
  • wyświetleń: 15404

[FOTO] Zaufał nawigacji i utknął przy torach w Goczałkowicach-Zdroju

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek późnym popołudniem w Goczałkowicach-Zdroju nieopodal dworca PKP. Podróżni czekający na pociąg przecierali oczy ze zdumienia, bo wzdłuż torów po wąskiej ścieżce wydeptanej przez pieszych, poruszał się samochód. Nie było to auto terenowe, ale całkiem elegancki Volkswagen Passat. Daleko nie zajechał.

Volkswagen utknął przy torach w Goczałkowicach-Zdr
Volkswagen utknął przy torach w Goczałkowicach-Zdroju - 18.07.2019 · fot.


Pojazd utknął w pobliżu torów. Młody kierowca próbował ominąć korki na DK-1 jakie utworzyły się w związku z remontem nawierzchni (prace trwały na granicy Goczałkowic-Zdroju i Czechowic-Dziedzic, a korek sięgał około 5 kilometrów).

Młody kierowca, najprawdopodobniej mieszkaniec Żywiecczyzny (początkowe wyróżniki tablic rejestracyjnych to SZY), nadmiernie zaufał wskazaniom nawigacji samochodowej. Zamiast trafić na ulicę Parkową, którą także by nie przejechał (zakaz ruchu), wjechał w ulicę Bór i kontynuował jazdę po ścieżce rowerowej.

Nie wiadomo dokładnie jak skończyły się losy pomysłowego kierowcy. Ponoć z pomocą przypadkowych osób zdołał wypchnąć samochód i wrócił na DK-1, gdzie grzecznie czekał w korku.

Volkswagen utknął przy torach w Goczałkowicach-Zdr
Volkswagen utknął przy torach w Goczałkowicach-Zdroju - 18.07.2019 · fot.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA